В Ужгороді молились за загиблих у Вірменії (ФОТО)

7 грудня 1988 року о 12 годині 41 хвилин за місцевим часом на північному заході Вірменії стався потужний землетрус

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Перший кабельний".

В кафедральному соборі в Ужгороді відбулась божественна літургія в пам'ять про загиблих під час землетрусу. Літургія організована правлінням громади вірмен. Масштаби цього стихійного лиха набули визначного масштабу.

Через землетрус магнітудою 7.2, бальність в епіцентрі досягала 10, було повністю зруйновано місто Спітак і 58 прилеглих сіл. Частково зруйновано було міста Ленінакан, Степанаван, Кіровакан і ще понад 300 населених пунктів. Через це лихо, яке потім назвали Спітакським землетрусом, загинули щонайменше 25 тисяч осіб, ще близько ста сорока тисяч стали інвалідами. 514 тисяч людей залишилися без даху над головою. Землетрус охопив 40% усієї Вірменії, а його наслідки ще довго позначалися на житті всієї країни.

"Ми не забуваємо про цю страшну трагедію 30 років потому. І завжди готові прийти на допомогу, сьогодні ми тут, аби згадати та вшанувати всіх загиблих під час землетрусу у Вірменії 1988 році", – розповів настоятель Ужгородського Хрестовоздвиженського греко-католицького собору отець Іван Тидір.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття