ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Угорщині неподалік від кордону Закарпаття стався землетрус

Сьогодні вранці о 7.00 за східноєвропейським часом у східній Угорщині стався землетрус магнітудою 3, 3 бала за шкалою Ріхтера
Depo.
11 травня 2015 12:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила Сейсмологічна обсерваторія Угорської Академії Наук, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на "Мукачево.net".

Епіцентр землетрусу знаходився в регіоні населеного пункту Гарболц - це село, що знаходиться у точці перетину угорського, румунського та українського кордонів.
За попередніми даними, жертв і руйнувань немає.

Один з останніх землетрусів, що був зафіксований в Угорщині стався 19 січня 2014 році - тоді епіцентр землетрусу знаходився в Новградської області, що у північній частині Угорщини неподалік від угорсько-словацького кордону. Тоді підземні поштовхи відчули жителі 64 населених пунктів, в тому числі Будапешта.

Закарпаття теж належить до сейсмічної зони - тут неодноразово були зафіксовані землетруси інтенсивністю 6-7 балів. Епіцентри цих землетрусів знаходилися в районах Сваляви, Довгого, Тересви, Мукачева, Ужгорода. Землетрус, який стався 15 жовтня 1834 р. (до 7 балів), охопив значну територію Закарпаття (приблизно від Сваляви до Рахова).