ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

УжНУ спростував інформацію про причетність вишу до процесу мобілізації

Раніше у ЗМІ з’явилася інформація про причетність університету до процесу мобілізації, вручення повісток перед дипломами тощо
Depo.
6 липня 2015 11:27
ФОТО: depo.ua
УжНУ спростував інформацію про причетність вишу до процесу мобілізації
УжНУ спростував інформацію про причетність вишу до процесу мобілізації

Ректорат УжНУ на офіційному сайті університету спростував подібні твердження. Виш відповідає за навчання, військовий обов'язок його випускників - у компетенції інших структур, пише Закарпаття.depo.ua.

Фактом залишається те, що жодний студент УжНУ не був мобілізований і університет не роздає повістки. Обхідні листи, які заповнюють випускники вишу, існували завжди й раніше, а хлопці традиційно повинні отримувати відповідний штамп військкомату для завершення процесу оформлення обхідного листа. Тому будь-які інші домисли - інформаційна спекуляція, йдеться на офіційному сайті УжНУ.

За інформацією проектора УжНУ Ігоря Короля, наразі університет активно працює над тим, щоб у новому навчальному році тут відкрилася військова кафедра.

"Випускники військової кафедри дають військову присягу і отримують військове звання молодшого лейтенанта. Своєю чергою це означає, що їх не призиватимуть на строкову військову службу", - каже Король.

 

Нагадаємо, випускники УжНУ кажуть: заповнюючи обхідні листи у військкоматі, вимушені одразу розписуватись і за вручення повісток. З юридичної точки зору це - незаконно. До 1 липня хлопці ще вважались студентами, а підписати повістки їх змусили ще за тиждень до того.