ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ужгородці засмагають "по-дикому" (ВІДЕО)

На 120-ти тисячний Ужгород - жодної зони відпочинку
Depo.
15 червня 2015 17:35
ФОТО: depo.ua
Ужгородці засмагають "по-дикому" (ВІДЕО)
Ужгородці засмагають "по-дикому" (ВІДЕО)

Єдиний ужгородський пляж, який зараз проходить паспортизацію, - це зона біля пішохідного мосту. Цьому пляжу щороку намагаються знайти орендаря та марно. Нині міська влада не знає, хто ним опікуватиметься. Спуск до річки, альтанку та єдину лавочку зробили самі містяни ще кілька років тому. Міська влада встановила туалет та роздягальню, яка виконує роль і душової кабіни, пише Закарпаття.depo.ua.

Люди в Ужгороді засмагають на ділянках без вбиралень та комфорту. Біля купи пляшок та іншого сміття. Вже не кажучи, що майже повсюди вздовж набережної росте отруйний та небезпечний борщівник.

Територія парку Перемоги, як зона відпочинку навіть не розглядаєтья ні рятувальними, ні санітарними службами. Попри те, що озеро в парку заболочене, навколо купи сміття, тут купаються навіть діти.

Усі без винятку водойми та річку обласного центру щороку, на початку сезону перевіряє санепідемслужба. Роблять це аби попередити людей у разі виявлення небезпечних бактерій або інших забрудників. Спеціалісти констатують, вода всюди відповідає нормам, але купатись не радять через відсутність пляжів. вбиралень, душових та недослідженість дна.


Більше про життя Закарпаття читайте на Закарпаття.depo.ua