ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ужгородці отримали від міськради земельні ділянки в небезпечній зоні

Понад тисячу земельних ділянок у зоні можливого підтоплення в Ужгороді було виділено незаконно
Depo.
18 січня 2016 14:31
ФОТО: depo.ua
Ужгородці отримали від міськради земельні ділянки в небезпечній зоні
Ужгородці отримали від міськради земельні ділянки в небезпечній зоні

Про це повідомили в обласній прокуратурі, пише Depo.Закарпаття.

Із власності Ужгородської міської ради внаслідок неналежного виконання службових обов’язків посадовими особами міськради незаконно вибули землі загальною площею майже 80 га, нормативною вартістю понад 1 млн. грн.

Як повідомив керівник Ужгородської місцевої прокуратури Дмитро Кириленко, слідчими та процесуальними керівниками прокуратури вживаються усі заходи щодо забезпечення прийняття законного та обґрунтованого рішення у кримінальному провадженні.

Провадження було розпочато у лютому 2014 року. Саме рішення було прийнято сесією Ужгородської міської ради у вересні 2009 р.. Ним затверджено проект Детального плану території житлового району "Західний" по вул. Загорській в м. Ужгороді.

На підставі цього документу сесіями Ужгородської міської ради прийнято рішення про передачу у власність громадянам, тобто про вибуття з комунальної власності міської ради, 1107 земельних ділянок на території району "Західний" загальною площею майже 80 га, з цільовим призначенням "для індивідуального житлового будівництва»", тоді як зазначені земельні ділянки, згідно з відомостями Закарпатського обласного управління по меліорації та водному господарству, знаходяться в зонах можливого затоплення паводками та згідно з Порядком використання земель у зонах їх можливого затоплення внаслідок повеней та паводків, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України, підлягають використанню виключно для сільськогосподарського призначення.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття