ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ужгородські депутати поскаржаться Порошенку на високі тарифи (ДОКУМЕНТ)

На черговій сесії Ужгородської міськради планують звернутися до Президента Петра Порошенка з проханням скасувати тарифи на газ та електроенергію
Depo.
26 травня 2015 09:22
ФОТО: depo.ua
Ужгородські депутати поскаржаться Порошенку на високі тарифи (ДОКУМЕНТ)
Ужгородські депутати поскаржаться Порошенку на високі тарифи (ДОКУМЕНТ)

У проекті рішення депутати пропонуватимуть скасувати постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 220 від 26.02.2015 р. та № 583 від 03.03.2015 р., пише Закарпаття.depo.ua.

Також депутати пропонують створити спеціальну комісію, яка вивчить та проаналізує доцільність і обґрунтованість підняття тарифів, проведе публічні роз'яснення та консультації щодо справедливості формування нових тарифів. Депутати закликають повернути контроль держави над усіма газовими родовищами України.

"Ми переконані, що необґрунтоване підвищення тарифів на газ для населення та зростання цін на електроенергію призведе до посилення соціальної несправедливості у нашому суспільстві, переходу значної кількості українців з статусу малозабезпечених в жебраки та фактично поставить людей за межу виживання", - йдеться в проекті звернення.

Нагадаємо, вчора голова Закарпатської облради, спілкуючись із активістами "тарифного майдану", заявив: "громада Закарпаття цю дурь платити не буде".

Ужгородські депутати поскаржаться Порошенку на високі тарифи (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Ужгородські депутати поскаржаться Порошенку на високі тарифи (ДОКУМЕНТ) - фото 2