У Словаччині повідомили про запуск поїзду "Мукачеве – Кошице"

Словацька сторона зазначає, що новий рейс не лише з'єднає українські та словацькі міста, а й надасть можливість пасажирам зручно пересісти на інші маршрути

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на "ЄП".

Потяг за маршрутом Мукачеве - Кошице почне курсувати з 9 червня, заявили у Міністерстві транспорту Cловаччини. Словацька сторона зазначає, що новий рейс не лише з'єднає українські та словацькі міста, а й надасть можливість пасажирам зручно пересісти на інші маршрути. Ті, хто приїде з боку Словаччини, матиме змогу на українській стороні пересісти на потяги у напрямку Одеси, Києва, Харкова та Львова, а з боку України – потрапити до Прешова, Братислави та Праги.

Митний та паспортний контроль відбуватиметься з боку Словаччини у Черна-над-Тисою, а з боку України – у Чопі. Нові потяги до України забезпечить Братислава, і вони не потребуватимуть заміни візків колісних пар. Час у дорозі становитиме близько 4 годин.

Нагадаємо, що торік у грудні "Укрзалізниця" запустила прямий потяг "Мукачеве - Будапешт". Потягом до столиці Угорщини можна дістатися за 6 годин.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття