Головний лісівник Закарпаття "нарубав" деревини на понад 2,6 млн грн, – прокуратура

Загальна сума заподіяних збитків від дій керівника лісового господарства області, відповідно до висновків експерта, склала понад 2,6 млн грн

Про це повідомили у прокуратурі Закарпатської області, пише Depo.Закарпаття.

Прокурором Закарпатської області повідомлено начальнику Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства про підозру у зловживанні своїм службовим становищем, що заподіяло природно-заповідному фонду понад 2,6 млн грн збитків (ч.2 ст.364 КК України).

Мова йде про те, що підозрюваний, спільно з першим заступником ЗОУЛМГ та директором одного з місцевих лісових господарств в період 2016 року, зловживаючи службовим становищем допустили, на думку правоохоронців, незаконні порубки деревини на території природньо-заповідного фонду "Ужгородського ЛГ".

Так, безпосередньо керівник ЗОУЛМГ, як вважає слідство - незаконно підписав план проведення вирубок лісів на території ДП "Ужгородського ЛГ", на підставі чого керівник місцевого лісового господарства, за попереднім погодженням з першим заступником начальника ЗОУЛМГ безпідставно видав та погодив лісорубні квитки.

В подальшому, на думку правоохоронців, на підставі цих документів на території природньо-заповідного фонду незаконно проведено санітарні рубки. Загальна сума заподіяних збитків, відповідно до висновків експерта, склала понад 2,6 млн грн.

Порушення посадовців ЗОУЛМГ задокументовано процесуальними прокурорами та слідчими прокуратури Закарпатської області спільно з співробітниками Управління захисту економіки в Закарпатській області.

Нагадаємо, головному лісівнику Закарпаття Валерію Мургзі вручено підозру. Сам Мурга зазначає, що готовий сприяти розслідуванню всіх справ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття