У неділю почне курсувати поїзд "Мукачево - Будапешт"

Поки невідомо, о котрій саме буде відправлено перший поїзд та його розклад, яка остаточна вартість квитків 

Інтерсіті "Мукачево - Будапешт" виходить на старт, цієї неділі офіційно запустять поїзд до Угорщини, пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Mukachevo.net".

Цю інформацію виданню підтвердили відразу кілька джерел як в Укрзалізниці, так і з-поміж закарпатських чиновників, а також у касі залізничного вокзалу в Мукачеві.

Утім, поки невідомо, о котрій саме буде відправлено перший поїзд та його розклад, яка остаточна вартість квитків (попередньо анонсувалася ціна від 700 гривень), де та як їх можна придбати. Відомо, що курсувати поїзд почне регулярно з неділі, 9 грудня.

Спершу планувалося урочисте відкриття цього напрямку із запрошенням керівництва країни та очільників транспортних компаній обох країн, однак станом на зараз поїзд офіційно запустять керівники середньої ланки, без VIP-ів.

Нагадаємо, у листупаді відбулося тестування поїзда. "Укрзалізниця" розпочала роботи з будівництва 40 кілометрів колії європейського стандарту з Мукачева до Будапешта ще у липні. Тоді потяг обіцяли запустити з серпня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття