ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Мукачеві відреагували на інформацію про шкільні туалети

Батьківський комітет збирався сьогодні для того, щоб батьки висловили свою думку, які саме туалети встановлювати
Depo.
21 січня 2016 17:07
ФОТО: depo.ua

Директор ЗОШ №11 Надія Попович на зустрічі з батьками пояснила, що поки йдуть зимові канікули для школярів та продовжені для початківців у школі проходить ремонт 4 санвузлів для учні 1-4 класів, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Mukachevo.net

У понеділок, 25 січня, коли початківці вийдуть на навчання, 2 санвузли будуть готові, ще 2 - максимально швидко завершать ремонтники. Батьківський комітет збирався сьогодні для того, щоб батьки висловили свою думку, які саме туалети встановлювати - маленькі унітази чи так звані "турецькі чаші".

Після тривалого обговорення більшістю голосів було прийнято рішення все-таки встановити турецькі чаші, які найбільше відповідають санітарним вимогам, а також для яких вже розроблена вся проектно-кошторисна документація. Для хлопчиків також окремо встановлять пісуари.

Надія Попович також роз'яснила конфліктну ситуацію, яка днями виникла у соцмережі через фото санвузлів школи. Фото було зроблено у туалеті, де стартував ремонт, а піднесли його як той, що діє у школі. На даний час, у цих туалетах проходить ремонт, відповіднно у стан там як під час ремонту.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття