ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мукачівців у спецшколі навчатимуть безпечній їзді на велосипеді

Закарпаття займає одну з лідируючих позицій у рейтингу ДТП за участю велосипедистів
Depo.
26 січня 2016 12:11
ФОТО: depo.ua
Мукачівців у спецшколі навчатимуть безпечній їзді на велосипеді
Мукачівців у спецшколі навчатимуть безпечній їзді на велосипеді

ГО "Молодіжні Ініціативи Закарпаття" оголошують про старт громадської ініціативи "Пересувайся велосипедом по місту з безпекою для життя", пише Depo.Закарпаття з посиланням на активістів.

Проект складається з ряду заходів, які покликані підвищити рівень обізнаності велолюбителів з ПДР, навчити навичкам надання першої домедичної допомоги, технічного обслуговування та дрібного ремонту велосипедів. Одним з перших етапів є відкриття на постійній основі велошколи. Наразі таку започатковано в Мукачеві.

На теоретичних заняттях можна дізнатися про те, як їздити без порушення Правил дорожнього руху. На виїздах закріплюються отримані знання, а також, завдяки їзді в групі.

"Заняття з ремонту і технічного обслуговування велосипеда та паркова велошкола, яку ми започатковуємо в цьому році, дозволять вам не боятися заїжджати трохи далі і не боятися залишитися без допомоги на дорозі. Навички надання першої домедичної допомоги, дозволять надати кваліфіковану допомогу потерпілому до приїзду швидкої. У якості бонуса, ознайомимо учасників з основами велосипедного туризму та закріпимо набуті навички під час одноденного велопоходу", - розповідають організатори.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття