У Мукачеві план мобілізації виконали лише на 54%

Військовий комісар Мукачівського ОМВК полковник Ігор Гусєв доповів про підсумки проведення п’ятої хвилі часткової мобілізації у Мукачеві

Кількісні показники виконання планового завдання складають: військовозобов'язаних - 54%, в тому числі офіцерів - 42% та техніки НЕУ - 100%, в тому числі військовозобов'язані з підприємств, установ, організацій, пише Закарпаття.depo.ua.

Крім того, передано 5 матеріалів для порушення кримінальних справ (ст. 336 ККУ) на військовозобов'язаних, які не з'явилися в Мукачівський ОМВК.

Першим пунктом серед причин невиконання мобілізаційного плану значиться великий обсяг військовозобов'язаних, які знаходяться за межами району на заробітках.

Також у мукачівському ОМВК нарікають на масове переховування від оповіщення, відмови в отриманні повісток та відсутність фінансування заходів мобілізації з боку держави. До того ж є значна частина хворих військовозобов'язаних, які раніше не подавали скарг на стан здоров'я та перебували на обліку як придатні.

У своїй доповіді військовий комісар Ігор Гусєв зазначив, що не є задовільним і ведення військового обліку на більшості підприємствах, установах та організаціях міста.

 

Більше про життя Закарпаття читайте на Закарпаття.depo.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Мітки: #Мукачево