ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Генпрокуратурі "відфутболили" закарпатських активістів

Із гаслами "Шокін! Закарпатці - у шоці" та "Закарпатський прокурор у погонах вор" ужгородці провели під Генпрокуратурою акцію "Кришувати по-новому"
Depo.
15 квітня 2015 16:46
ФОТО: depo.ua
У Генпрокуратурі "відфутболили" закарпатських активістів
У Генпрокуратурі "відфутболили" закарпатських активістів

Однак, за словами тих же активістів, їх у центральному відомстві «відфутболили», пише Закарпаття depo.ua, з посиланням на "Мукачево. net"

"Прорвати блок-пост зневаги прокурорів до народу України - виявилось не можливо! Пікетування Генеральної прокуратури, визов міліції і зустрічі з побратимами - не дали результату. Максимально чого добились, це зустрічі з начальником відділу по прийому громадян Дереш В.В., який нахабно напросився на скаргу, що ми і зробили.

Потім підбурили всіх відвідувачів, щоб виклати міліцію, зателефонували на номер 102, після приїзду яких, подали дві заяви про злочин, та дві скарги на порушення прав громадян", - пише у Фейсбуці активіст Іван Данацко.

Разом з тим, ужгородці планують їздити до Генеральної прокуратури кожну четверту п'ятницю місяця - в день, коли приймає прокурор Шокін.

Нагадаємо, акція представників закарпатського Євромайдану та Громадської ради Ужгорода пройшла під стінами Генпрокуратури вчора, 14 квітня.