ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Три дні поспіль на Закарпатті змагалися юні туристи (ФОТО)

В краї розігрували "юнацький" Кубок України з пішохідного туризму "ЄвроКарпати-2015"
Depo.
5 липня 2015 09:32
ФОТО: depo.ua
Три дні поспіль на Закарпатті змагалися юні туристи (ФОТО)
Три дні поспіль на Закарпатті змагалися юні туристи (ФОТО)

Днями поблизу села Оріховиця, що на Ужгродщині, пройшли змагання на Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму, інформують Закарпаття.depo.ua у прес-службі Закарпатської ОДА.

Три дні поспіль на Закарпатті змагалися юні туристи (ФОТО) - фото 1

Турнір, у якому взяли участь школярі 2001-2003 років народження, на теренах Закарпаття проходить щороку. На цих змаганнях відшліфовується майстерність, відбираються перспективні спортcмени для національних збірних команд, котрі потім захищають честь країни на міжнародних турнірах.

Три дні поспіль на Закарпатті змагалися юні туристи (ФОТО) - фото 2

Одночасно з Кубком, який розіграють представники від восьми областей і міста Києва, відбувається і відкрита першість Закарпатської області. Серед усіх команд-учасниць п'ять представляють наш край.

Три дні поспіль на Закарпатті змагалися юні туристи (ФОТО) - фото 3
За результатами трьох днів змагань підведено підсумок Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму. Третє місце посіла команда Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді "КРОК", на другому місті опинилася команда Броварського районного центру туризму Київської області, а перемогу завоювала команда Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму міста Києва.

Три дні поспіль на Закарпатті змагалися юні туристи (ФОТО) - фото 4

Більше про життя краю читайте на Закарпаття.depo.ua