ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тренер "Говерли": Футболісти вже не вірять мені, я - не вірю футболістам

Після останньої поразки ужгородської команди головний тренер ужгородського ФК В'ячеслав Грозний заявив, що в наступному сезоні швидше за все покине "Говерлу"
Depo.
6 травня 2015 13:31
ФОТО: depo.ua
Тренер "Говерли": Футболісти вже не вірять мені, я - не вірю футболістам
Тренер "Говерли": Футболісти вже не вірять мені, я - не вірю футболістам

В'ячеслав Грозний зазначив, що команда не зірве кінцівку чемпіонату України і закінчить турнір, чого б це не коштувало. Будуть їздити на матчі навіть на волах, якщо знадобиться. Є стратегія клубу, яка тепер має на увазі те, що вже треба давати можливість грати тим, хто буде виступати в команді у наступному сезоні - повідомляє Закарпаття. depo.ua посилаючись MatchDay.

За словам Грозного, йому неприємно працювати в такій обстановці. "Ми, тренери, на жаль, не знаємо, що відбувається у нас за спиною. Якщо футболістам не платять по 11 місяців зарплату, можна про що завгодно думати. Які коефіцієнти в тоталізаторі? Звідки ця зараза, що приймають ставки навіть на матчі юнацьких команд? Навіщо?", - задається питанням тренер Говерли.

Тренер клубу зазначив, що якби йому виплатили борги вже пышов би з "Говерли".

"Футболісти вже не вірять мені, я - не вірю футболістам. Коли починають записувати розмови в роздягальні, мікроклімату вже не буде. Розбиту чашку не склеїти. Звичайно, і я цього не приховую, якщо буде інша гідна пропозиція, прийму її. Про свій штаб можу сказати тільки одне, ми працювали чесно. На 99 відсотків, швидше за все, якщо становище не зміниться, покину Говерлу", - запевнив Грозний.