ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суд встановив випробувальний строк ласому до грошей митнику

Колишній працівник митниці вніс до програмного комплексу митниці недостовірні дані про виїзд 12 автомобілів іноземної реєстрації за межі митної території України
Depo.
16 квітня 2015 09:15
ФОТО: depo.ua
Суд встановив  випробувальний строк ласому до грошей митнику
Суд встановив випробувальний строк ласому до грошей митнику

Виноградівський районний суд виніс обвинувальний вирок колишньому працівнику митниці, який обвинувачувався у несанкціонованій зміні інформації, яка обробляється у автоматизованих системах, комп'ютерних мережах, вчинені особою, яка має право доступу до неї (ч. 1 ст. 362 КК України) і умисному зловживанні службовим становищем, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам (ч.1 ст. 364 КК України), пише Закарпаття depo.ua

Як повідомив процесуальний прокурор у даному кримінальному провадженні Юрій Пехньо, вироком суду, згідно санкцій інкримінованих статей, екс-митнику призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 2 роки з встановленням іспитового строку.

Також, вироком суду, його позбавлено права обіймати посади пов'язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарськими функціями в органах державної влади строком та призначено штраф.

Вказаний вже колишній працівник митниці, вніс до програмного комплексу митниці, недостовірні дані про виїзд 12 автомобілів іноземної реєстрації за межі митної території України. Хоча насправді вказані транспортні засоби та громадяни того дня у пункті пропуску в напрямку виїзд кордон України не перетинали, відповідно у зоні митного контролю митного поста не перебували, митне оформлення та митний контроль не проходили.