ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Школярка з Ужгорода здобула титул "Міні Топ-модель України"

Юлія Мішко повернулася з цьогорічного Національного дитячого модельного фестивалю "Міні Топ-Модель України 2015", де представляла Закарпаття, із призовим місцем
Depo.
18 червня 2015 13:47
ФОТО: depo.ua
Школярка з Ужгорода здобула титул "Міні Топ-модель України"
Школярка з Ужгорода здобула титул "Міні Топ-модель України"

Дівчинка отримала титул "Міні топ-модель України" і поїде представляти Україну на міжнародному модельному фестивалі "Little Miss Continents", йшлося на засіданні Ужгородського прес-клубу, пише Закарпаття.depo.ua.

"Я на перемогу не очікувала, не думала, що стану Міні топ-модель, були кращі дівчата і гірші", - каже сама Юлія.

Всього у фестивалі взяло участь 37 учасниць. Дівчатка демонстрували оригінальні сукні у різних виходах.

Мирослава Роман, мама переможниці розповіла, що модельний фестиваль був надзвичайно яскравим. Юлія потоваришувала з багатьма дітьми, ходила на різні вечірки, в Ігроленд, вела справжнє "світське життя". Опісля конкурсу ще взяла участь у фото сесії для журналу JFStar, де незабаром з'явиться на обкладинці.

Анна Феєр, генеральний директор Закарпатської школи моделей Юлію хвалить:

"Це дуже комунікабельна дитина, абсолютно не боїться сцени, легко знаходить контакти з людьми. Я особисто чесно була впевнена у її перемозі. Бо знаю: на цих конкурсах важлива підготовка, а у неї це все було. У Юлії дуже гарна посмішка, "на мільйон", вона легко вживається у цю роль моделі і почуває себе у цій стихії, як риба у воді".

 

Більше про життя Закарпаття читайте на Закарпаття.depo.ua