Рятувальники третю добу шукають зниклого в горах лижника

Різдвяна ніч була тривожною для гірських рятувальників Закарпаття

Про це повідомляє управління ДСНС у Закарпатській області, пише Depo.Закарпаття.

Ввечері 6 січня надійшло повідомлення про те, що під час катання на лижах в районі г. Гимба, що в Міжгірському районі заблукали двоє лижників-фрірайдерів 1984 років народження, мешканці Києва.

Наступного дня, 7 січня, о 13:20 на зв'язок з рятувальниками вийшов один із заблукалих та повідомив координати свого місця перебування. О 15:40 його знайшли в районі гори Стій Свалявського району та в подальшому доправили до с. Пилипець Міжгірського району. Там він тимчасово проживає в місцевому готелі.

Другого лижника шукали вже дві доби. 8 січня пошуково-рятувальні роботи проводилися чотирма пошуково-рятувальними групами шляхом обстеження урочища Криві Путі, частини підніжжя гори Великий Верх, частини г. Ряпецька та ущелини від станції Оса Свалявського району до підніжжя г.В.Верх. Усього працювало 18 гірських пошуковців та 4 одиниці техніки. Також до пошуків залучалися 11 працівників лісового господарства, якими оглянуто 6 будинків лісника в районі гори Гимба. На жаль, людину не знайдено. Сьогодні вранці рятувальники повернулися в гори і продовжують пошуки зниклого чоловіка.

Нагадаємо, що Різдвяна ніч була тривожною для гірських рятувальників Закарпаття, адже впродовж вечора 06 січня до них надійшло два повідомлення про загублення туристів.

Сьомого січня, в 11:50 однією з пошуково-рятувальних груп було знайдено тіло одного із заблукалих туристів.

Рятувальники опублкували фото з пошуків заблукалих у Карпатах туристів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття