ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Росіяни! Краще б ви теж дупами трусили ...

Російське інфекційне захворювання "совок головного мозку" знову дало рецидив: напіверотичним танцем "бджілок" з Оренбурга зацікавився Слідчий комітет
Depo.
14 квітня 2015 14:48
ФОТО: depo.ua
Росіяни! Краще б ви теж дупами трусили ...
Росіяни! Краще б ви теж дупами трусили ...

Нагадаємо, вчора Інтернет підірвало відео зі звітного концерту танцювальної школи в Оренбурзі: дівчатка в купальниках виконали відвертий танець бджілок за мотивами мультика про Вінні-Пуха. Тепер за цю відвертість керівникам танцювальної школи шиють аморалку.

Ні, еротика там звісно була. На те він і тверкінг - так називається різновид танцю, який виконували школярки. З їхньої подачі з ним, на 25-му році існування, днями популярно ознайомилася й вся Росія.

І гримить тепер "духовими скрєпами". Як так, дівчатка, школярки і трясуть, вибачте, дупами. Закрити, заборонити, розібратися, покарати - суцільне гарчання. Навіть забарвлення костюмчиків в колорадському стилі не допомогло.

Ні, авжеж розібратися і трошки покарати все ж таки треба, тому що сьогодні в них тверкінг, завтра вони у підлогу пілон вмонтують, а післязавтра у латексних костюмах по підлозі почнуть ковзати. Це все ж таки дитячий заклад, а не знімальний майданчик "50 відтінків сірого".

Але розбиратися треба було делікатно. Провести бесіду з дівчатками, мовляв - то добре, що ви розкуті, не закомплексовані, але можна бути дуже сексуальною навіть у закритому одягу та не сидячі рачки. Побалакати з їх мамами, щоб вони зі свого боку виховальну роботу провели.Тому що після таких розборок російська учілка, яку призначили готувати концерт, за будь якої прояви розкутості кидатиметься на дівчаток як шипляча гуска.

Тому що концерти перетворяться на тортури із погодженням номерів.

І крім того - все це схоже на чиїсь солдафонські спроби вислужитися. Подивіться на плакат з сочинської олімпіади в стилі пін-ап - на ньому дівчинка з голими сідницями. Хтось верещав з цього приводу? Ні. І сідниці ніхто не кинувся фарбою замазувати.

А тут виник резонанс і замість адекватної реакції на критику влаштовують репресії.

Був схожий випадок в Криму: в Судаку в одній зі шкіл пройшов дівчачий конкурс краси з демонстрацією талантів. Не пам'ятаю вже, що саме там було безглузде: сукні, виступи, або все разом, але фотографа, який опублікував фото у "Фейсбуці", заклювали. Місцеві вчителькі побігли до народного депутата, на якого працював фотограф, наскаржилися, хлопця покарали.

А з дівчаток сміялося все місто. Тому що так ці фото побачили б сто людей, а з подачі вчительок - весь Судак. Яка мала бути адекватна реакція? Полаятися з фотографом, а потім усе ж таки зробити висновки, уважніше готувати дівчаток, продивлятися їх номери. Замість цього фотографу заборонили ходити на їх заходи.

Схоже, у "розібратися" для деяких людей має одне значення - заборонити. І нехай ті "бджілки" більш не танцюють у своєму гуртку. Хоча зрозуміло ж, що вони, як його закриють, не запишуться на російські народні танці водити хоровод. Вештатись десь будуть. Без улюбленої справи.

Тому краще б хлопці із Слідчого комітету, у компанії з іншими чиновниками-перевіряльниками зайнялися теж тверкінгом. Може дупою в них краще б працювати вийшло...