ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Рішення суду необхідно виносити іменем України, а не клану Балог, - Москаль

ОДА не бачить великої радості у зв’язку зі змінами джерел фінансування, прийнятими Верховною Радою
Depo.
5 лютого 2016 10:28
ФОТО: depo.ua
Рішення суду необхідно виносити іменем України, а не клану Балог, - Москаль
Рішення суду необхідно виносити іменем України, а не клану Балог, - Москаль

Геннадій Москаль прокоментував ситуацію з ухвалою Мукачівського міськрайонного суду щодо міського бюджету Мукачева в частині фінансування профтехосвіти, пише Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Геннадія Москаля

"Якщо ухвала суду одразу після винесення 3 лютого з’являється в кишенькових балогівських ЗМІ, а позивач - облдержадміністрація в особі голови ОДА - її досі не отримала, то про що тут взагалі можна говорити? Ухвала винесена за повністю надуманими мотивами й буде оскаржена в Львівському апеляційному адміністративному суді. За результатами розгляду я направлю звернення у Вищу кваліфікаційну комісію суддів для притягнення даного судді до відповідальності. І окремо попрошу з’ясувати, яким чином ухвала одразу після винесення опинилася в Інтернеті, а в позивача її досі немає", - заявляє Москаль.

Голова ОДА переконаний, що Верховна Рада України прийме зміни до Конституції щодо реформи правосуддя. Очільник області каже, що постарається бути на атестаційній комісії, яка атестуватиме суддів Мукачівського міськрайонного суду, і наведе всі аргументи, щоб вони зрозуміли - рішення суду необхідно виносити іменем України, а не іменем клану Балог.

"І щодо теми фінансування профтехосвіти. На жаль, ОДА не бачить великої радості у зв’язку зі змінами джерел фінансування, прийнятими Верховною Радою. У минулому році з Державного бюджету Закарпатській області була виділена субвенція на підготовку робітничих кадрів у сумі 114 мільйонів 575 тисяч гривень. А тепер постановою Кабінету міністрів №41 від 4.02.2016р. області виділено на рік 15 мільйонів 506 тисяч гривень і внесено зміни до Держбюджету на 2016 рік, якими на фінансування професійно-технічних на інших навчальних закладів Закарпаттю виділено з Держбюджету 45 мільйонів 973 тисячі гривень. Загалом це складає 61 мільйон 473 тисяч гривень, тоді як області з урахуванням подорожчання продуктів харчування та енергоносіїв за нашими підрахунками необхідно близько 160 мільйонів гривень. Кошти, яких не вистачає, (а це 62 відсотки від необхідної суми) все одно доведеться додавати з місцевого бюджету", - коментує Москаль.

Нагадаємо, Москаль подав до суду на Мукачівську міськраду за те, що та відмовляється фінансувати професійно-технічні навчальні заклади. Суд повернув позов.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття