Реконструйований стадіон "Авангард" в Ужгороді прийняв перші змагання

Завдяки спільним зусиллям центральної, обласної і місцевої влади, спортивним активістам головна арена нашого краю отримала легкоатлетичні доріжки європейського взірця

Про це повідомляє прес-служба ОДА, пише Depo.Закарпаття.

У суботу, 13 квітня, відбулися урочистості з нагоди завершення капітальної реконструкції легкоатлетичного ядра стадіону "Авангард" в Ужгороді. Його вимостили поліуретановим покриттям Conipur SW (Швейцарія) – безшовною сендвіч-системою для професійних легкоатлетичних бігових доріжок і універсальних спортивних майданчиків найвищого класу. Кошти на це були виділені з Державного фонду регіонального розвитку та місцевого співфінансування.

Розпочалися урочистості парадом спортсменів у супроводі оркестру та виступом ансамблю мажореток Ужгородського коледжу культури і мистецтв. Завдяки спільним зусиллям центральної, обласної і місцевої влади, спортивним активістам головна арена нашого краю отримала легкоатлетичні доріжки європейського взірця. Незабаром тут можна буде проводити всеукраїнські і міжнародні змагання. Однак, важливо й те, що ужгородці на цьому стадіоні зможуть також безкоштовно займатися спортом.

Після внесення олімпійського вогню на арені розпочалися змагання відкритого чемпіонату області серед команд ДЮСШ, міст та районів із 13-ти індивідуальних видів легкої атлетики та естафетного бігу. 

Нагадаємо, що в Ужгороді нічний "сакуровий" забіг зібрав 200 учасників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття