Посадовців Виноградівського лісгоспу покарали за незаконну рубку лісу

За результатами проведеного заходу державного нагляду (контролю) до адміністративної відповідальності притягнуто 28 посадових осіб 

Про це повідомили у Державній екологічній інспекції у Закарпатській області, пише Depo.Закарпаття.

Державне підприємство "Виноградівське ЛГ" в повному обсязі та добровільно відшкодувало заподіяні державі збитки внаслідок порушення природоохоронного законодавства на загальну суму 23 024 грн.

Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області було проведено планову перевірку ДП "Виноградівське ЛГ". В ході перевірки інспекторами в держлісфонді виявлено порушення вимог Лісового Кодексу України, зокрема незаконна рубка дерев, пошкодження дерев до ступеня припинення росту, пошкодження дерев до ступеня неприпинення росту, пошкодження лісових культур старше 6 років. Відповідно до Методики “Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди заподіяної лісу”  проведено розрахунки розмірів відшкодування збитків та виставлено претензію для добровільного сплати.

Крім того, за результатами проведеного заходу державного нагляду (контролю) до адміністративної відповідальності притягнуто 28 посадових осіб  на загальну суму штрафів 3 655 грн, які сплачено в повному обсязі.

Нагадаємо, закарпатське лісове господарство спростувало інформацію про контрабанду у будинку лісника.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття