ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міністр оборони притягне до відповідальності чиновників Закарпаття за зрив мобілізації

Про це Степан Полторак заявив сьогодні в Ужгороді на робочій нараді із керівництвом ОДА, головами райдержадміністрацій та військкомів
Depo.
29 червня 2015 13:44
ФОТО: depo.ua

Міністр оборони підкреслив, що кожен керівник повинен чітко усвідомлювати всю важливість ситуації в Україні та всіма способами намагатись допомогти країні вийти з цього достойно, пише Закарпаття.depo.ua. Ті ж, хто цього не розуміє, не можуть і не будуть працювати ні в Збройних силах, ні органах державної влади.

Нагадаємо, під час наради Полторак звільнив з посади керівника управління капітального будівництва Західного регіону. Останній не зміг назвати кількість сімей, рідні і близькі яких загинули під час виконання бойового завдання і скільки з них потребують житла.

Також міністр сказав, що військові комісаріати будуть створені в кожному районі для підвищення рівня ефективності виконання завдань.

"Організація і проведення мобілізації можуть бути успішними лише за умови тісної взаємодії військових комісарів з представниками органів державної влади", - заявив Полторак.

Окрім того, за словами Степана Полторака, Міноборони України працює над створенням електронного обліку призовників.

"У Міністерстві оборони України розроблено та ініційовані зміни до законодавства щодо створення електронної бази призовників. Уже розроблено програмне забезпечення та виділено кошти, найближчим часом ми чекаємо підписання відповідного Закону", - повідомив Полторак.

 

Більше про життя краю читайте на Закарпаття.depo.ua