ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Погорєлова знову пробують вигнати з крісла мера Ужгорода

Колишній секретар міськкому Віктор Щадей оголосив збір підписів про дострокове припинення повноважень Погорелова на посаді ужгородського міського голови
Depo.
16 квітня 2015 11:20
ФОТО: depo.ua
Погорєлова знову пробують вигнати з крісла мера Ужгорода
Погорєлова знову пробують вигнати з крісла мера Ужгорода

Для проведення позачергової сесії по цьому питанню потрібно 20 підписів депутатів, для висловлення недовіри нам знадобиться 40 голосів з 60 - дві третини від складу, пише Закарпаття depo.ua, з посиланням на  zaholovok.com.ua

24 лютого 2014 р. 41 голосом депутати вже відправляли Погорелова у відставку.

В листопаді, після того, як суд поновив його, депутати пробували зібрати підписи, однак лиш 11 депутатів підписались. Зараз, на думку Щадея, вже всі депутати побачили, що яким Погорелов був, таким і залишився і ніяких змін на краще не спостерігається.

"Зрозуміло, що відставка Погорелова не вирішить всіх проблем, які стоять перед містом. Зрозуміло, що в міськраді не з'явиться демократична більшість - бо звідки там їй з'явитись без нових виборів?

На реальні зміни можна сподіватись лише після 25 жовтня 2015 року, коли пройдуть місцеві вибори. Тоді в громади з'явиться шанс. Залишилось чекати 6 місяців. Недовго. Але я переконаний, що краще прочекати ці 6 місяців без Погорелова, ніж з ним. Гірше точно не буде", -повідомив політик.