ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Погорєлов виріс серед ромів і не погоджується, що вони тероризують дітей

В Ужгородській міській раді відбувся круглий стіл, на якому говорили про вирішення проблем ромського населення міста
Depo.
17 квітня 2015 15:12
ФОТО: depo.ua
Погорєлов виріс серед ромів і не погоджується, що вони тероризують дітей
Погорєлов виріс серед ромів і не погоджується, що вони тероризують дітей

Заступник Ужгородського міського голови Ярослав Шафарь звернув увагу учасників на дедалі частіші напади представників ромів на ужгородських дітей, пише Закарпаття depo.ua з посиланням на Голос Карпат.

"Зараз повнолітні хулігани формують біля себе осіб ромської національності, і вони тероризують неповнолітніх дітей Ужгорода, і цьому є підтвердження", - заявив Шафарь.

Ці слова викликали обурення у міського голови Віктора Погорєлова, котрий одразу поспішив "відхреститися" від слів свого заступника:

"Це був виступ одноосібний. Роми жили тут споконвіків. Але сказати так, що роми є організаторами якихось побиттів, я категорично проти. Тому що серед будь-якої національності є і порядні люди, і вчені, і бідні. І якщо є такі поодинокі випадки, то хай розбираються правоохоронні органи і батьки. Тому просив би не зосереджувати на цьому увагу", - заявив Погорєлов, при цьому уточнивши, що він і сам виріс серед ромів.

Приєднався до його слів і депутат Ужгородської міської ради Юрій Мандич, заявивши, що випадків нападу представників інших національностей саме на ромів - набагато більше:

"Якби ви знали, скільки випадків знущання людьми іншої національності є над ромами тільки в одному мікрорайоні Радванка, картина була б зовсім інша. Просто ромів нема кому захистити", - заявив Мандич.