Підлітка, якого підозрюють у вбивстві в Нижній Апші, не випускатимуть під заставу

Тепер в ухвалі мова йде лише про взяття підозрюваного в убивстві під варту, без визначення застави

Підлітка, якого підозрюють у вбивстві в…

Сьогодні, 14 грудня суд ухвалив рішення в якому змінив умови запобіжного заходу, прибравши з ухвали розмір застави для підозрюваного 14-річного хлопця. Про це повідомляє "Mukachevo.net", пише Depo.Закарпаття.

Тепер в ухвалі мова йде лише про взяття підозрюваного в убивстві під варту, без визначення застави. Таке рішення суд прийняв під громадським тиском. Разом з тим, через таку ухвалу суду, було розблоковано дорогу біля Хустського районного суду та трасу Мукачево-Рогатин.

Нагадаємо, сьогодні, 14 грудня, протестувальники з Нижньої Апші прийшли під Хустський районний суд. Люди вимагають скасувати рішення Хустського районного суду про взяття підозрюваного у вбивстві хлопця від варту з визначенням застави.

До цього блокада в Нижній Апші тривала цілу ніч.

Протести спричинило рішення Хустського районного суду, який дав можливість підозрюваному у вбивстві вийти під заставу розміром 160 тисяч гривень.

Прокуратура категорично не погоджується із ухвалою Хустського районного суду, в частині обрання застави неповнолітньому обвинуваченому в умисному вбивстві школяра з с.Нижня Апша та оскаржила її.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook