ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Закарпатті призиватимуть і тих, хто не служив

Область має забезпечити 1100 бійців, серед яких - 100 офіцерів
Depo.
25 червня 2015 16:39
ФОТО: depo.ua
На Закарпатті призиватимуть і тих, хто не служив
На Закарпатті призиватимуть і тих, хто не служив

Про це під час час прес-конференції повідомив т. в. о. військового комісара у Закарпатській області Олег Вінницький, пише Закарпаття.depo.ua.

Шоста черга мобілізації стартувала в країні 19 червня. Триватиме шоста хвиля до 18 липня. Загалом із Закарпаття за 90 днів мають відправити 1000 солдат та 100 офіцерів. Відібраних буде направлено на проходження служби по навчальних центрах, де їхня підготовка триватиме ще упродовж місяця .

До лав ЗСУ мобілізовуватимуть і тих осіб, котрі не служили. Вони будуть направлені на 233-й загальний полігон, де юнаків готуватимуть за спеціальностями "стрілець", "водій" тощо.

"За 40 днів їх можна навчити. З особистого досвіду знаю, що за цей термін можна навчити навіть танкіста", - коментує Олег Вінницький. Крім того військовий комісар сказав, що кількість добровольців зменшується. Бо ті, хто хотів - вже пішли на фронт у перших хвилях мобілізації.

Паралельно на Закарпатті створюватимуть загони оборони - таке завдання доведено додатково у рамках чергової хвилі мобілізації. Зазначені загони формуватимуть при віськкоматах на місцях і матимуть за завдання підготовку до захисту у межах території області. Загалом на Закарпатті може бути створено 20 таких формувань.

Нагадаємо, п'яту хвилю мобілізації Закарпатська область виконала лише на 44%.

 

Більше про життя Закарпаття читайте на Закарпаття.depo.ua