ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Охоронці-браконьєри більше не працюють у Карпатському заповіднику

Працівників Карпатського біосферного заповідника, яких підозрювали у незаконному полюванні, звільнено з роботи

Depo.
7 грудня 2017 14:59
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на прес-службу Міністерства екології та природних ресурсів України.

На початку листопада 2017 року на території Карпатського біосферного заповідника було виявлено факт незаконного полювання, зокрема знайдено рештки оленя благородного та м'ясо ведмедя бурого, а також знайдено знаряддя полювання.

Шкода, заподіяна внаслідок незаконного добування оленя благородного, була оцінена в 16500 гривень. Проте, наразі триває експертиза рештків і у разі підтвердження факту незаконного добування ведмедя бурого розмір заподіяноі шкоди буде розраховано додатково.

Особливістю ситуації стало те, що у незаконному полюванні під підозрою опинилися працівники служби державної охорони Карпатського біосферного заповідника, а саме інспектор ПЗФ I категорії Шемота М.В. та майстра з охорони природи цього ж відділення Сухан В.В.

За фактом незаконного полювання правоохоронними органами відкрито кримінальне провадження та проведено службове розслідування в Карпатському біосферному заповіднику. На час його проведення п'ятьох працівників заповідника відсторонено від роботи.

Крім того, за результатами вищезазначеного службового розслідування двох працівників заповідника, яких підозрювали у незаконному полюванні, звільнено з роботи за неналежне виконання своіх посадових обов'язків, ще трьом оголошено догани.

Матеріали службового розслідування передано до правоохоронних органів для долучення до матеріалів кримінального провадження.

Читайте також: Вбивство замість охорони: Чи втихомиряться закарпатські лісничі-браконьєри

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття