ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Очільники Закарпаття поговорили "по душах" із представниками конфесій

Геннадій Москаль та Михайло Рівіс привітали представників найбільших в Закарпатті конфесій з наступаючими зимовими святами
Depo.
22 грудня 2015 10:45
ФОТО: depo.ua
Очільники Закарпаття поговорили "по душах" із представниками конфесій
Очільники Закарпаття поговорили "по душах" із представниками конфесій

Напередодні новорічних та різдвяних свят керівники краю – Геннадій Москаль та Михайло Рівіс зустрілися представниками різних конфесій Закарпаття – єпископами та настоятелями церков, пише Depo.Закарпаття з посиланням на прес-службу ОДА.

Приємно було почути, що у представників духовенства нині нема проблем на кордонні з гуманітарними вантажами, відсутні затягування прикордонно-митних процедур. Принагідно духовенство висловило подяку обласній владі, що вперше день Різдва визнано вихідним. Москаль запевнив присутніх, що так само вихідним буде і Пасхальний день.

Керівники краю побажали присутнім веселого Різдва та мирного Нового 2016 року. 

Довідково: Сьогодні в області проживають представники понад 100 національностей, віруючі яких належать, зокрема, до 37-и віроспові­дань, течій та напрямів. Станом на 17 грудня п.р. в Закарпатській області діють 1814 релігійних організацій, з яких 1713 релігійних громад, 61монастир, шість духовних навчаль­них закладів, вісім місіонерських товариств, дев’ять релігійних братств, три центри та 14 управлінь.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття