ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нардеп Пацкан знову намагається позбавити ужгородців землі

Прокуратура Ужгорода за зверненням народного депутата України Валерія Пацкана підготувала та подала до суду окремий позов щодо скасування актів на право вланості на землю 24 ужгородських родин
Depo.
20 квітня 2015 11:34
ФОТО: depo.ua

Йдеться про групу людей із 500 сімей, які свого часу відстояли своє законне право на землю, пише Закарпаття depo.ua з посиланням на "Закарпаття онлайн".

Нині нардеп Пацкан через прокуратуру знову намагається відібрати у людей 24 ділянки - тепер уже ті, що відділяють власне земельну ділянку Пацкана від об'їзної дороги.

Як повідомляє громадський активіст Олександр Волосянський, сьогодні, 20 квітня, за згаданим позовом відбудеться перше судове засідання.

"Не пройшло й місяця з 17 березня, коли близько 500 ужгородських сімей виграли суд, яким прокуратура (за зверненням нардепа Пацкана) намагалась відібрати 500 земельних ділянок в ужгородців. Прокуратура знову підготувала і подала позов до суду, тепер вже проти 24 ужгородських сімей. У позовних вимогах прокуратура просить скасувати 48 рішень сесії Ужгородської міськради про виділення земельних ділянок і визнати недійсними 24 акти про право власності на землю", - розповідає Олександр Волосянський.