ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Закарпатті за шахрайство із соцдопомогами засудили шістьох жінок

Прокуратурою Мукачева цього року надіслано до суду вже 9 обвинувальних актів щодо мешканок Мукачева та Мукачівського району у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 1 ст. 358, ч. 4 ст. 358 та ч.1 ст. 190 КК України
Depo.
3 червня 2015 17:01
ФОТО: depo.ua

За результатами розгляду вказаних проваджень Мукачівським міськрайонним судом винесено 6 обвинувальних вироків, стосовно 6 осіб. Ще 2 кримінальні провадження перебувають на розгляді, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

Так, для прикладу, торік у листопаді року місцева мешканка, знаходячись в приміщенні управління праці та соціального захисту населення виконкому Мукачівської міської ради, з метою отримання соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, в декларації про доходи та майновий стан осіб, внесла завідомо неправдиві відомості щодо отриманої заробітної плати свого чоловіка, за останні шість місяців, в той час коли її чоловік окрім вказаного доходу, а саме пенсії по інвалідності, мав додатковий дохід, який отримував за надання послуг по цивільно-правовому договору, укладеному з Ужгородським лісництвом.

Таким чином, жінка незаконно отримала соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям. На даний час, прокуратурою міста готуються позови до суду про відшкодування коштів до державного бюджету на загальну суму близько 55 тис.грн.