На Закарпатті відкрито сезон полювання на фазана

Райський птах Закарпаття – фазан, який мешкає у підлісках, густих заростях чагарників

Про це повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ, пише Depo.Закарпаття.

Із 7 жовтня 2018 року на території України відкривається сезон полювання на фазанів.
Лісівники попереджають усіх мисливців про неухильне дотримання Правил поводження з мисливською вогнепальною зброєю на полюванні, які визначені положенням "Про правила проведення полювань, поводження із зброєю та порядком видачі ліцензій на добування мисливських тварин".

Райський птах Закарпаття – фазан, який мешкає у підлісках, густих заростях чагарників. Може селитися недалеко від водойм під захистом прибережної рослинності. Вода життєво необхідна для птиці. Птах віддає перевагу злакових культур, із задоволенням поїдає дрібні плоди. Не гребують пагонами молодих рослин, не пропустять комах і черв'яків.

Основним видом полювання на фазанів є полювання з собакою. Для цього придатні майже всі породи лягавих, але перевагу віддають жесткошерстним і довгошерстим собакам, які більш надійно захищені від колючої рослинності. Для полювання без собаки, крім навичок стрільби знадобиться хороша фізична підготовка. В іншому випадку після багатьох пройдених з незвички кілометрів по пересіченій місцевості можна ще довго згадувати "незлим тихим словом" все, що пов'язано з пошуком дичини.

Читайте також: Берегівське лісове господарство оскаржуватиме рішення суду

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття