Берегівське лісове господарство оскаржуватиме рішення суду

Берегівський лісгосп через суд зобов'язали оформити право постійного користування на 1600 га земель лісу вартістю 250 млн грн

Про це Depo.Закарпаття повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Адміністрація ДП "Берегівське лісове господарство" повідомляє, що не погоджується з прийнятим рішенням суду та буде його оскаржувати до Львівського апеляційного адміністративного суду. Закарпатський окружний адміністративний суд підтримав позов прокуратури та визнав протиправною бездіяльність Берегівського лісгоспу щодо невжиття заходів оформлення права постійного користування земельними ділянками у межах Берегівського району площею 1601 га, вартістю майже 250 млн грн.

Адміністрація лісгопсу не погоджується з прийнятим рішенням суду та буде його оскаржувати до Львівського апеляційного адміністративного суду. Як стверджується в повідомленні, на вказану земельну лісову ділянку площею 1600 га у держлісгоспу є затверджені матеріали лісовпорядкування. Більше того, станом сьогоднішній день проведено роботи з виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення та встановлення меж земельної ділянки загальною площею 1600 га в натурі (на місцевості), окремі ділянки, які входять в її склад вже мають кадастрові номера та внесені в Державний земельний кадастр. Окреме питання стоїть по земельних ділянках, які не погоджені суміжними землекористувачами - місцевою владою міста Берегово та с. Слобода та с. Дідово.

Нагадаємо, що Закарпатський окружний адміністративний суд підтримав позов прокуратури та визнав протиправною бездіяльність Державного підприємства "Берегівське лісове господарство" щодо невжиття заходів оформлення права постійного користування земельними ділянками у межах Берегівського району площею 1601 га, вартістю майже 250 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття