На Закарпатті відбулися навчання спецпризначенців (ФОТО)

Напередодні Дня захисника України поліцейські роти поліції особливого призначення ГУНП в Закарпатській області завершили шестиденне навчання в рамках спеціалізованого курсу 

Про це інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області, пише Depo.Закарпаття.

Під час навчань, які проводилися для удосконалення навичок поліцейських роти особливого призначення, були присутні й спеціалісти служби психологічного забезпечення. Головним завданням для психологів-поліцейських було вивчення емоційного стану працівників.

Психологи звертали увагу на рівень нервово-психічної стійкості, витривалості поліцейських. Також брали до уваги мотивацію до подальшого проходження служби. Психологи з'ясовували рівень психологічної готовності до виконання службових завдань в екстремальних умовах службової діяльності.

Із працівниками даної категорії у польових умовах психологи проводили різноманітні тренінгові вправи. Метою таких дій було закріплення вивченого теоретичного матеріалу, відпрацювання навиків командної роботи, підтримання згуртованості та довіри членів колективу один до одного.

У цілому результати проведених заходів психологічного характеру показали, що всі працівники роти психологічно загартовані, стійкі та витривалі, здатні протистояти втомі, витримувати значні емоційні та фізичні навантаження у службовій діяльності.

Нагадаємо, працівники Берегівського відділу поліції затримали шахрая.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття