ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатську вчительку, яка нишком копирсалася в сумках школярів, звільняють

Жінка провини не визнає і стверджує, що їй терміново були потрібні гроші для виплати кредиту
Depo.
23 квітня 2015 15:21
ФОТО: depo.ua
Закарпатську вчительку, яка нишком копирсалася в сумках школярів, звільняють
Закарпатську вчительку, яка нишком копирсалася в сумках школярів, звільняють

Як повідомляло Закарпаття.depo.ua, у школі села Нижній Студений, що в Міжгірському районі Закарпатської області, діти зняли на відео, як учителька копирсалася в їхніх речах у той час, коли вони були на уроці фізкультури.

Згодом з'ясувалось, що цією "героїнею" є  вчителька Нижньостуденівської школи Марія Буришин. У користувачів одразу виникло безліч припущень про те, що жінка могла шукати в чужих речах: одні припускали, що петарди, а інші говорили, що вона просто обкрадала дітей.

Що насправді шукала Марія Петрівна в шкільних ранцях та якою буде її подальша доля в школі у спеціальному коментарі для "Мукачево.net" розповів директор Нижньостуденівської ЗОШ І-ІІ ступенів Федір Косюч.

"Все почалось з того, що нашого учня 7-го класу однокласники звинуватили в тому, що він краде в них гроші. Аби виправдатись перед однолітками, хлопець і показав це відео. В понеділок, коли воно ще не було в інтернеті, ми з учителькою переговорили на зборах колективу, однак вона до останнього не визнавала своєї провини, стверджувала, що взагалі цього не пам'ятає. Разом з тим, в районному управлінні освіти казала, що шукала в учнів якусь книгу. Пізніше почала мотивувати тим, що її дочка взяла в кредит дорогу техніку, яку не могла виплатити, тому терміново потрібні були гроші.

Ми виписали Марії Петрівні догану, а тепер вона вже написала заяву на звільнення за власним бажанням, хоча і далі не визнає скоєне", - пояснює Федір Степанович.