ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У закарпатському вільному літньому університеті говорять про політику

З 30 червня по 4 липня в селі Синевирська Поляна Міжгірського району діє Закарпатський вільний літній університет
Depo.
4 липня 2015 12:29
ФОТО: depo.ua
У закарпатському вільному літньому університеті говорять про політику
У закарпатському вільному літньому університеті говорять про політику

Як повідомили у прес-службі облради, організатори університету - фонд "Про Мінорітате" та Товариство угорської культури Закарпаття, пише Закарпаття.depo.ua.

Закарпатський вільний літній університет вже 23 роки поспіль є місцем зустрічі для громадських діячів з Угорщини та України, які мають змогу обговорити актуальні політичні і соціальні питання двох країн.

Дискусії велися щодо ситуації в Україні. 

Голова Комітету у закордонних справах Державних зборів Угорщини Жолт Неймет зазначив, що Будапешт всіляко підтримує ініціативу європейського шляху розвитку України і буде цьому сприяти. Він вважає, що Революція Гідності стала для України своєрідним відродженням нації та порівняв її з національно-визвольною революцією угорського народу у середині XIX століття та 1956-го року. Та зазначив, що для Європи сьогодні доволі актуальне питання безпеки.

"Цим переймаються в ЄС, адже сьогодні є конфліктні ситуації в країнах, що межують із співтовариством. Є проблеми і в самій структурі ЄС - зокрема це стосується Греції. Турбують Європу і міграційні питання. Дуже великий наплив мігрантів, і Угорщина є для них транзитною країною. Вважаю, що Захід має мати чіткішу позицію щодо подій на сході України. Маємо підтримувати Україну, адже Росія продовжує агресію. Ми маємо максимально сприяти європейській інтеграції України. Ми за чимшвидше запровадження безвізового режиму для українців", - зазначив Жолт Неймет.

 

Більше про життя Закарпаття  читайте на zak.depo.ua