На Закарпатті стартувала акція "Нагодуй птахів узимку" (ВІДЕО)

Закарпатські лісівники розпочали вже традиційну акцію для допомоги птахам

Про це повідомили у прес-службі Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, пише Depo.Закарпаття.

Цього року старт благодійної кампанії розпочав Ужгородський держлісгосп, працівники якого завітали до вихованців Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру. Мета щорічної акції "Нагодуй птахів взимку" не тільки допомогти пернатим у зимовий період року, але прививати любов підростаючого покоління до природи.

Із собою лісівники принесли 50 комплектів годівничок. Діти також самостійно намагались зробити годівничку, якою в подальшому будуть розпоряджатись самі. Під час творчого процесу, учні мали нагоду почути основні правила якісної підгодівлі пернатих з годівнички.

Загалом участь у акції взяло 25 дітей, серед яких учні Ужгородської школи-інтернат. Після того як годівнички були готові, кожен із них мав нагоду взяти її із собою та розмістити на дереві. Надалі ж діти доглядатимуть за годівничко, дивитимуться аби там завжди був корм для птахів.

Закарпатські лісівники планують продовжувати акцію і в інших районах області, аби залучити якомога більше дітей, адже гасло цьогорічної акції "Врятуємо птахів – врятуємо ліс".

Нагадаємо, як зима поступово "завойовує" нацпарк "Синевир".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття