На Закарпатті реалізують туристичні проекти на понад 17,7 млн грн Держбюджету

Закарпатська область отримала фінансування ряду інфраструктурних проектів, реалізація яких забезпечить розвиток інноваційної економіки та інвестицій, сільських територій, людського потенціалу та туризму

Про це повідомили у Закарпатській обласній державній адміністрації, пише Depo.Закарпаття.

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл бюджетних коштів за проектами регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу в рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України, що пройшли конкурсний відбір.

Закарпатська область отримала фінансування ряду інфраструктурних проектів, реалізація яких забезпечить розвиток інноваційної економіки та інвестицій, сільських територій, людського потенціалу та туризму. Зокрема, йдеться про проект "Розвиток інфраструктури у сфері туризму і рекреації Закарпаття шляхом реставрації пам'ятки архітектури національного значення – Невицького замку (перша черга невідкладних робіт)" з кошторисом 10,75 млн грн. Так, планується проведення першочергових робіт із припинення руйнування замку, організація його підсвітки, започаткування діяльності установи, яка опікуватиметься цим та ще трьома замками – історико-архітектурного заповідника "Замки Закарпаття".

Ще один проект – "Розвиток туристичної інфраструктури Закарпатської області через покращення навігаційних елементів та встановлення туристичних стоянок" – з бюджетом понад 4,2 млн грн передбачає облаштування і встановлення семи туристичних стоянок, 50 туристичних знаків, оновлення чотирьох в'їздів на територію області.

2,8 млн грн підуть на розробку стратегії розвитку Карпат у рамках проекту "Карпатська мережа регіонального розвитку". Буде закуплено виставкове обладнання і обладнання для синхронного перекладу.

Нагадаємо, в Ужгороді розробляють новий путівник містом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття