ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Закарпатті працівники сільради пошкодили газопровід, висаджуючи квіти

Протягом місяця ПАТ "Закарпатгаз" тричі від’єднувало споживачів від газопостачання через пошкоджені у той чи інший спосіб газопроводи середнього тиску
Depo.
19 червня 2015 10:23
ФОТО: depo.ua
На Закарпатті працівники сільради пошкодили газопровід, висаджуючи квіти
На Закарпатті працівники сільради пошкодили газопровід, висаджуючи квіти

Як повідомили у "Закарпатгазі", в ужгородському мікрорайоні Червениця через самовільне втручання невідомої особи в газову мережу шляхом перекриття засувки на газопроводі середнього тиску 700 будівель приватного сектору з вул. Грибоєдова залишалися без газу майже дві доби, пише Закарпаття.depo.ua.

Більш ніж на півдоби довелося від'єднати від газопостачання і 368 дворогосподарств сіл Куштановиця, Кучава та Буковинка Мукачівського району внаслідок проведення несанкціонованих земляних робіт працівниками Мукачівського міжрайонного управління водного господарства.

Не менш резонансний випадок мав місце й на вул. Центральній в с. Дубриничі Перечинського району. Стався він внаслідок проведення працівниками сільської ради несанкціонованих земляних робіт. Вони садили квіти біля сільради і не зглянулися, як пошкодили газопровід середнього тиску Ду 90 мм. Працівники Перечинської дільниці ПАТ "Закарпатгаз" змушені були на півдоби від'єднати від газопостачання 172 дворогосподарства населеного пункту.

Протягом 2015 року ПАТ "Закарпатгаз" ліквідувало 12 аварій на газопроводах-вводах, вуличних газопроводах та газопроводах середнього тиску в регіоні. Нарахована сума збитків, завданих аваріями, перевищила 255 тисяч гривень. З них відшкодовано винуватцями аварій на газопроводах понад 116 тисяч гривень.

 

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Закарпаття.depo.ua