ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Закарпатті поскандалили журналіст і голова облради через жилети для АТО

Ужгородський журналіст Павло Федака заявив про невиконані обіцянки голови Закарпатської облради Володимира Чубірка
Depo.
6 травня 2015 09:42
ФОТО: depo.ua
На Закарпатті поскандалили журналіст і голова облради через жилети для АТО
На Закарпатті поскандалили журналіст і голова облради через жилети для АТО

Федака заявив, що Чубірко не дотримав слова і не купив п'ять розгрузочних жилетів для відправки військовим в АТО, про що раніше домовлявся з ужгородським військомом. Журналіст мав допомогти з організацією купівлі та відправки жилетів, загальною сумою близько 3 тисяч гривень, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на Голос Карпат.

"Військком Журавльов запитався, як справи з його проханням, чи виходив на зв'язок Чубірко, я відповів, що ні, але розгрузки будуть, громадянин іноземної держави погодився придбати 10 комплектів розгрузок та наколінників для воїнів АТО. Микола з гіркотою згадав, як Володимир Чубірко просив його не надсилати повісток працівникам облради, адже вони виконують дуже важливу роботу", - написав журналіст на своїй сторінці у Фейсбуці.

За словами Федаки, після цієї публікації, йому зателефонував розлючений голова облради, збрехав, що відправив усе необхідне майору Журавльову і обізвав непристойним словом.

Натомість інакше описує ситуацію сам голова Закарпатськох облради Володимир Чубірко. Чиновник стверджує, що опонент скористався його кількаденною відсутністю в Ужгороді і розкрутив скандал для власного піару. Запевнив, що обіцяні розгрузочні жилети військові отримають.