ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Закарпатті найбільше корупціонерів серед тимчасових держслужбовців

Цьогоріч розпочато 59 кримінальних проваджень про корупцію, з яких 19 - слідчими органів прокуратури та 40 - слідчими органів внутрішніх справ
Depo.
12 червня 2015 16:58
ФОТО: depo.ua
На Закарпатті найбільше корупціонерів серед тимчасових держслужбовців
На Закарпатті найбільше корупціонерів серед тимчасових держслужбовців

До суду передано 45 обвинувальних актів стосовно 52 осіб. За направленими до суду обвинувальними актами 20 - про злочини пов'язані із неправомірною вигодою, 23 - щодо привласнення, розтрати та розкрадання бюджетних коштів та два щодо зловживання службовим становищем, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на прес-службу прокуратури Закарпатської області.

До кримінальної відповідальності уже притягнуто чотирьох посадовців органів місцевого самоврядування, дев'ятьох посадових осіб інших органів державної влади, дев'ятьох державних службовців, двох працівників райдержадміністрацій, 22 осіб, які тимчасово виконували організаційно-розпорядчі функції та шістьох фізичних осіб.

Особливу увагу приділено викриттю злочинів, скоєних правоохоронцями. Так, серед притягнутих до відповідальності вісім працівників правоохоронних органів, у тому числі два працівника ДПІ в області, чотири митники, один прикордонник та працівник лісової охорони.

Найбільше злочинів вчинено у бюджетній сфері - 13, у сфері освіти - п'ять, охорона здоров`я - два, банківська сфера - чотири, по одному у сфері зовнішньо-економічної діяльності та земельних відносин, транспорту і сфері охорони довкілля.


Більше про життя Закарпаття читайте на Закарпаття.depo.ua