На Закарпатті лісівники активно розводять фазанів

Для пернатих на базі держлісгоспів створюють відповідні фазанарії
 

У співпраці із Закарпатською обласною організацією Українського товариства мисливців і рибалок, на території Закарпатської області лісівники активно розводять фазанів, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Закарпатське ОУЛМГ.

Для пернатих на базі держлісгоспів створюють відповідні фазанарії. Рік тому лісівники ДП "В.Бичківське ЛМГ" створили перший в Закарпатській області фазанарій і почали розводити фазанів. Лісівники збудували вольєр, створили там необхідні для проживання птахів умови і придбали 12 молодих фазанів. Наразі у лісомисливгоспі чотири види фазанів - алмазний, золотий, румунський та звичайний. Окрім того, розводять фазанів і в ДП "Виноградівське ЛГ" та ДП "Довжанське ЛМГ", а решта підприємств, підпорядкованих Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства проводять підгодівлю дичини. 

Завдяки унікальним природним ресурсам і хорошому клімату, в лісових господарників та мисливців є всі необхідні умови для вирощування й розведення фазанів, оскільки конкуренція поки практично відсутня.  

Нагадаємо, як на Закарпатті збирають урожай морозостійкого ківі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття