ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Закарпатті хочуть відновити єдиний в Європі Музей лісу і сплаву

Єдиний у Європі (і один із двох у світі) Музей лісу і сплаву на Чорній ріці в Міжгірському районі знаходиться в занедбаному стані й руйнується
Depo.
5 лютого 2016 09:32
ФОТО: depo.ua
На Закарпатті хочуть відновити єдиний в Європі Музей лісу і сплаву
На Закарпатті хочуть відновити єдиний в Європі Музей лісу і сплаву

Під час катастрофічних паводків 1998 та 2001 років Музей зазнав значних пошкоджень, а в 2008 році його з грубим порушенням законодавства передали в комунальну власність із метою подальшої приватизації, пише Depo.Закарпаття з посиланням на сайт губернатора Геннадія Москаля.

Унікальний об’єкт не дозволили приватизувати місцеві мешканці та громадськість, однак відновлення Музею неможливе без значних фінансових вливань. Яких на місцевому рівні нема. За останні роки тут нічого суттєвого не зроблено, збудований ще в радянські часи будинок відпочинку руйнується й занепадає.

"Музей належав Міністерству екології та природних ресурсів, він входить до Національного природного парку "Синевир", межі якого може змінювати тільки Верховна Рада України, – зазначив Москаль, який відвідав Музей лісу і сплаву в ході робочої поїздки на Міжгірщину. – Однак у 2008 році обласна влада під керівництвом клану Балог всупереч закону віддала Музей у комунальну власність, щоб потім забрати в приватні руки. Зараз будемо розбиратися й повертати об’єкт Міністерству екології. Тільки таким чином можна відновити його повноцінну роботу. Музей лісу і сплаву, як і в попередні роки, має стати перлиною Карпат, одним із чудес України, подивитися на яке приїжджатимуть тисячі туристів".

На Закарпатті хочуть відновити єдиний в Європі Музей лісу і сплаву - фото 1

На Закарпатті хочуть відновити єдиний в Європі Музей лісу і сплаву - фото 2

На Закарпатті хочуть відновити єдиний в Європі Музей лісу і сплаву - фото 3