На Закарпатті доросле населення стало більше хворіти на грип і ГРВІ (ВІДЕО)

Карантини в навчальних закладах сприяли зменшенню кількості хворих на ГРВІ серед дітей усіх вікових груп

Про це йдеться у сюжеті "Uzh Inform", пише Depo.Закарпаття.

Минулого тижня до закладів охорони здоров'я з ознаками ГРВІ звернулося близько восьми тисяч закарпатців. Наразі епідемічний поріг в області перевищений на 16%. Запроваджені карантини в навчальних закладах сприяли зменшенню кількості хворих на ГРВІ серед дітей усіх вікових груп.

"Зараз у нас почали хворіти дорослі. Тобто серед дітей ми зареєстрували зниження захворілих на 12% і серед дорослих збільшення кількості на ті ж 12%. Віковою групою ризику зараз щодо поширення грипу, ГРВІ серед дорослих є населення 30-64 роки. Це доросле працездатне населення. Залишається напруженою ситуація на восьми адміністративних районах. Тобто ситуація залишається досить напруженою. Але звертання дітей зменшилося", каже завідувач відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань Вікторія Тимчик.

За рішенням протиепідемічної комісії карантин продовжили в Ужгородському, Мукачівському, Виноградівському, Берегівському та Рахівському районах. У школах Тячівського, Іршавського, Березнянського, Міжгірського, частково Воловецького району та міста Хуст навчальний процес відновили з 11-го лютого.

Нагадаємо, на Закарпатті вперше провели операцію із ендопротезування аорти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Мітки: #грип