ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Ужгородщині громада проти зведення сміттєпереробного заводу

Впродовж років тема будівництва сміттєпереробного заводу на території Ужгородського району жваво обговорюється як керівницвом району, так і громадськістю
Depo.
4 лютого 2016 16:10
ФОТО: depo.ua
На Ужгородщині громада проти зведення сміттєпереробного заводу
На Ужгородщині громада проти зведення сміттєпереробного заводу

Відтак, в Ужгородській райдержадміністрації оприлюднили усі необхідні матеріали будівництва сміттєпереробного заводу, аби зняти питання з боку мешканців Ірлявської сільської ради та ознайомити громаду з детальними планами, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Закарпаття онлайн.

Наразі з місцем розміщення та інвестором ніби визначилися, проте громада Ірлявської сільської ради та ближніх населених пунктів активно виступає проти будівництва, мотивуючи це тим, що завод зашкодить навколишньому середовищу.

Аби детально ознайомити протестувальників із планами щодо будівництва майбутнього заводу, на сайті Ужгородської райдержадміністрації оприлюднили всі необхідні інформаційні матеріали.

Як можна з'ясувати з документів, запроектований сміттєпереролювальний завод хочуть звести за межами населеного пункту на території Ірлявської сільської ради на площі 70,98 га. Проектована територія під підприємство розміщена на північному напрямку від села Чабанівка, на східному напрямку від села Ірлява, та на південному напрямку від села Андріївка.

Сміттєпереробний комплекс передбачається висотним. Середня висота складування твердих побутових відходів складає 12 м. Проектом виділено три черги освоєння території сміттєпереробного комплексу.

Також проектом передбачено організувати під’їзд з проектованої автомобільної дороги "Кмїв-Чоп". Заплановано організувати складування ТПВ після їхнього сортування та переробки на сміттєсортувальному комплексі. Запроектовано 2 черги котлованів для складування ТПВ, а також резервний котлован, які обмежуються дамбами. Після наповнення котловану першої черги, його передбачається ізолювати грунтом з кавальєрів.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття