На кордоні з Угорщиною покинуті "євробляхи" розбирають на запчастини (ФОТО)

Машини просто у полі водії залишають давно, зазвичай на кілька днів. Наприклад, якщо з документами не все гаразд

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на Mukachevo.net.

Біля КПП "Лужанка-Берегшурань" з угорського боку зростає кількість автомобілів, покинутих їхніми власниками напризволяще. Деякі з них вже розграбовані. Місцеві кажуть, що така ситуація панує вже кілька років. Автомобілі різних типів - від малолітражок до мікроавтобусів. Більшість з них мають угорські або польські номерні знаки, часом німецькі. На деяких видно пряме втручання грабіжників або вандалів - розбите скло, зняті колеса, руль, вирвана з корінням панель приладів тощо.

"Машини водії залишають давно. Зазвичай на кілька днів. Наприклад, якщо з документами не все гаразд. Але деякі, бачу, стоять роками. Їх і розбирають на запчастини. Стоянка нелегальна, тож ніхто не слідкує", - каже перевізник Іштван з Берегова, який перетинає кордон практично щодня.

Наразі кількість автівок збільшилася до майже сотні. Цілком можливо, що це пов'язано із новими законами, які ліквідували можливість для українців завозити автомобілі з іноземною реєстрацією у режимі транзиту.

Нагадаємо, що голова Закарпатської ОДА направить звернення президенту України з проханням ініціювати у Верховній Раді розгляд як невідкладного законопроекту про внесення змін у діючий закон про легалізацію "євроблях".

Під час зустрічі з нардепами від Закарпаття "пересічники" наголосили, що дотримуватися Закону чи чекати Конституційного Суду не збираються і натякнули на самосуд в разі примусових дій з боку влади.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття