На Берегівщині люди вимагають початку ремонту дороги (ВІДЕО)

На ремонт вщент розбитої дороги оголосили тендер через систему "Прозорро"

Про це йдеться в сюжеті телеканалу "Сіріус", пише Depo.Закарпаття.

Дорожнє полотно до Берегова через село Мочола не ремонтували ніколи. Водії важко підбираються слова, аби прокоментувати їзду по цій дорозі. Себастьян Чука возить хліб, і дуже часто його маршрут пролягає саме через Мочолу. Чоловік каже, що не пам'ятає щоб на цій ділянці хоча б латали ями. "Я до майстра їжджу кожен місяць ремонтувати ходову. На Виноградово вже щось почали робити, але цю дорогу, я не пам'ятаю, але років 20 її точно не трогали", - ділиться враженнями чоловік.

На ремонт вщент розбитої дороги оголосили тендер через систему Прозорро. Його виграла Івано-Франківська фірма "ПБС" і ще у червні мала розпочати ремонт. Однак дорожники тут так і не з'явилися. Місцеві вирішили шукати правди у Берегівській РДА – прийшли з візитом до Іштвана Петрушки, але чиновника на робочому місці не виявилося.

Лише трохи згодом він з'явився і поспілкувався з активістами у своєму кабінеті без камери журналістів. Пізніше все ж таки він повідомив пресі, що тендер проведено, кошти на ремонт передбачено у сумі близько 60 мільйонів, 4 з яких вже виділено. "Ми чекаєио представника ПБС, який нам скаже коли конкретно почнеться будівицтво дороги. Договір підписано ще 5 червня", -повідомив голова Берегівської РДА.

Нагадаємо, що Москаль радить жителям Берегівщини натиснути на переможця тендеру.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття