ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мукачівцю, який убив батька, не вдалося скоротити термін тюремної вдісидки

Прокуратура Закарпатської області відстояла в Апеляційному суді Закарпатської області принципову позицію щодо призначення чоловіку, обвинуваченому у вбивстві рідного 73-річного батька, більш суворого покарання
Depo.
15 квітня 2015 07:36
ФОТО: depo.ua

Як повідомив начальник галузевого відділу прокуратури Закарпатської області Валерій Черничко, у вересня 2013 року, мукачівець, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, забив рідного батька до смерті, пише Закарпаття depo.ua

Суд першої інстанції, не зваживши на доводи прокуратури, перекваліфікував дії обвинуваченого з ч.1 ст. 115 КК України (умисне вбивство) на ч.2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) та призначив покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

Відтак, прокуратурою області, з мотивів незаконної перекваліфікації дій підсудного, а також м'якості призначеного судом покарання оскаржено вказаний вирок суду.

Апеляційний суд Закарпатської області повністю підтримав позицію прокуратури, скасувавши незаконний вирок суду першої інстанції.

Обвинуваченого визнано винним у вчиненні умисного вбивства та реально засуджено до 10 років позбавлення волі