Мукачівцю загрожує штраф у розмірі 335 тисяч за непрацевлаштованих працівників

За кожного неофіційного працівника державою встановлено штраф у розмірі 30-ти мінімальних заробітних плат, тобто – 111 690 грн

Про це повідомили в Мукачівській міськраді, пише Depo.Закарпаття.

Штраф загрожує мукачівському підприємцю, який використовував для роботи в закладі харчування нелегальну робочу силу. Непрацевлаштованих працівників в даному закладі було виявлено інспектором праці управління праці та соцзахисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради під час здійснення інспекційного відвідування.

Зокрема, під час інспектування даного закладу було зафіксовано факт роботи нелегального офіціанта, на якого взагалі не було жодних документів. На двох інших працівників (адміністратора та бармена) підприємець пред'явив цивільно-правові угоди про надання послуг за датою на момент відвідування, хоча трудові відносини містили всі ознаки постійного працевлаштування, яке потребує обов'язкової реєстрації в ДФС.

Про порушення трудового законодавства був складений акт і виданий припис про його усунення. Офіційне працевлаштування згаданих осіб з повідомленням у ДФС та відрахуванням ЄСВ, не звільняє підприємця від сплати штрафу. За кожного неофіційного працівника державою встановлено штраф у розмірі 30-ти мінімальних заробітних плат, тобто – 111 690 грн. У даному випадку підприємця очікує штрафна санкція на суму 335 070 гривень.

Читайте також: У Мукачеві під час пожежі в гуртожитку постраждав чоловік, 30 людей евакуйовано

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття