Москаль став "головним дорожником Закарпаття" (ФОТО)

З професійним святом автомобілістів і дорожників області вітали у Закарпатській ОДА

Про це повідомляє прес-центр ОДА, пише Depo.Закарпаття.

У четвер, 25 жовтня, в обласному центрі Закарпаття відбулися урочистості з нагоди Дня автомобіліста і дорожника. В атріумі облдержадміністрації причетних до події вітали керівники області, а перед будівлею експонували різні види транспортних засобів. "Цього року ми дійсно відчуваємо, що автомобілісти і дорожники є найбільш затребуваними професіями. Про це нам щодня нагадують мешканці Закарпаття, які потребують хороших доріг. Попереду багато роботи, підсумком якої, упевнений, буде розвинута і якісна інфраструктура Закарпаття", – наголосив Москаль. Підтримав очільника облдержадміністрації і голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс.

Керівники краю відзначили почесними грамотами та подяками кращих представників дорожньо-транспортної галузі області. Зокрема, були вручені відзнаки Закарпатської облдержадміністрації: медалі "За заслуги перед Закарпаттям" – директору спільного підприємства ТОВ "Бітунова Україна" Андрію Білоусу, директору дочірнього підприємства "Закарпатський облавтодор" Івану Немешу та начальнику Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Михайлу Поповичу. Окрім того, Указом президента України почесне звання "Заслужений працівник транспорту України" присвоєно генеральному директору ТОВ "ЗакарпатЄвроТранс" Івану Романюку.

У свою чергу, представники автодорожньої галузі вирішили відзначити "головного дорожника області" і вручили голові Закарпатської ОДА символічну картину, яка відображає сутність активної фази дорожньо-ремонтних робіт на Закарпатті.

Нагадаємо, на площі Народній розгорнули експозицію сучасних авто від провідних автосалонів краю, автобусів, що здійснюють перевезення пасажирів на маршрутах загального користування, великовагових транспортних засобів та сучасної дорожньої спецтехніки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття